Угода та правила користування ресурсом

Угода користувача

1. Предмет Угоди користувача

1.1. Ця Угода користувача визначає умови використання веб-сайту “Цікаве” (далі “Веб-сайт”), а також правила взаємодії між зареєстрованими користувачами Веб-сайту (далі “Користувачі”) і редакцією Веб-сайту (далі “Редакція”). Угода користувача набирає чинності у мить натискання Користувачем кнопки “Я приймаю умови Угоди. Зареєструватись” під час реєстрації та\або під час надсилання коментаря до будь-якої публікації на сайті (далі “Публікація”).

1.2. До Веб-сайту відносяться наступні ресурси: www.cikave.in.ua

2. Отримання і використання персональної інформації

2.1. Редакція отримує персональну інформацію Користувача у мить реєстрації Користувача, під час знаходження Користувача на Веб-сайті, в процесі використання сервісів Веб-сайту. Зокрема така персональна інформація може включати: ім’я та прізвище Користувача, адресу електронної пошти, технічну інформацію з браузера Користувача, тощо. Ім’я Користувача (Нік) не відноситься до персональної інформації Користувача.

2.2. Усю отриману інформацію Редакція використовує з однією метою: зробити Веб-сайти максимально зручними та корисними для Користувача. Редакція нікому не передає персональну інформацію Користувача за виключенням випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство, за умови дотримання законної процедури.

2.3. Редакція надає Користувачеві можливість змінити свою персональну інформацію або персональні налаштування будь-якої миті.

3. Умови використання Веб-сайту

3.1. Приймаючи цю Угоду користувача, Користувач підтверджує готовність виконувати умови використання Веб-сайтів. Зокрема Користувач зобов’язується:
a. Не розміщувати на Веб-сайті матеріали, а також посилання на матеріали, які містять наклеп; ганьблять честь, гідність та ділову репутацію третіх осіб; містять образи на адресу третіх осіб; порушують авторські та інші немайнові права; пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, релігійною та іншими ознаками; містять інформацію, розповсюдження якої суперечить законодавству України або контрактним відносинам.
b. Не використовувати Веб-сайт для розміщення не дозволеної Редакцією рекламної інформації, спаму, списків адрес електронної пошти, схем “пірамід”, мережевого маркетингу (MLM), систем інтернет-заробітку та e-mail бізнесів, “листів щастя”, тощо, а також посилань, що містять вищевказану інформацію.
c. Не розміщувати на Веб-сайтах матеріали, а також посилання на матеріали, що містять віруси або інші комп’ютерні коди, файли або програми, призначені для зміни функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного обладнання, збору персональної інформації про Користувачів, отримання несанкціонованого доступу до ресурсів в інтернеті.
d. Не видавати себе за іншого Користувача або представника організації та/або співтовариства без достатніх на це прав, в тому числі за співробітників Редакції, за модераторів форумів тощо.
e. Використовувати Веб-сайт виключно за допомогою засобів, що надає Редакція (зокрема, через веб-інтерфейс); не використовувати програмні інструменти, які можуть створити надлишкове навантаження або спричинити збої в роботі Веб-сайтів.
f. Використовувати в якості мови спілкування лише українську мову.

3.2. Користувач погоджується з тим, що несе цілковиту відповідальність за інформацію, розміщену ним на Веб-сайтах, у відповідності до законодавства України і норм міжнародного права. За інформацію, розміщену на Веб-сайтах Користувачами, Редакція відповідальності не несе.

3.3. У випадку надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних з розміщенням інформації Користувачем, Редакція зобов’язується повідомити Користувача про ці претензії, а Користувач зобов’язується врегулювати вказані претензії самостійно і за свій рахунок.

3.4. Якщо будь-яка інформація, розміщена Користувачем, суперечитиме даній Угоді користувача, Редакція залишає за собою право редагувати/видаляти таку інформацію без пояснення причин, а також застосовувати до Користувача заходи дисциплінарного впливу, зокрема:
a. Усне/письмове попередження;
b. Тимчасове обмеження доступу до Веб-сайту (бан);
c. Видалення реєстрації Користувача.

4. Обмежена гарантія

4.1. Редакція прагне забезпечити якісну і безперебійну роботу Веб-сайту, гарантує однаково справедливе ставлення до всіх Користувачів, дотримання законодавства України та умов даної Угоди користувача.

4.2. Користувач розуміє і погоджується, що Веб-сайт функціює за принципом “як є”. При цьому Редакція може в будь-який час припинити підтримку, закрити будь-який сервіс на Веб-сайтах без завчасного попередження. Редакція не несе відповідальності за затримки, збої, невірну або невчасну доставку, видалення або втрату будь-якої персональної інформації, повідомлень Користувача, а також будь-які прямі чи непрямі збитки, які могли мати місце внаслідок використання або неможливості використання Веб-сайту.

4.3. З метою забезпечення безперебійної роботи Веб-сайтів, а також для максимальної зручності і комфорту Користувачів, Редакція може встановлювати обмеження у використанні сервісів, в тому числі: термін зберігання інформації, розміщеної Користувачами; максимальна кількість інформаційних повідомлень, які можуть бути відправлені одним Користувачем, максимальний розмір таких повідомлень. Редакція може заборонити автоматичне звернення до своїх сервісів, а також припинити прийом будь-якої інформації, що згенерована автоматично.

5. Припинення реєстрації

Редакція залишає за собою право видалити реєстрацію Користувача на свій розсуд без пояснення причин, у тому числі внаслідок порушення цієї Угоди користувача.

6. Заключні положення

6.1. Дана Угода користувача – це юридично зобов’язальна угода у відповідності до статей 153-160 Цивільного кодексу України, має характер публічної оферти і є еквівалентом усної угоди.

6.2. Всі можливі спори з приводу даної Угоди користувача вирішуються відповідно до норм законодавства України.

6.3. Угода користувача може бути змінена Редакцією в односторонньому порядку. Зміни набирають чинності з миті їх публікації на Веб-сайтах. При цьому вважається, що Користувачеві повідомили про внесені зміни.