Українське радіо Культура

Українське радіо Культура

Українське радіо Культура Українське радіо “Культура” (канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

Українське Радіо “Культура” – це радіо насамперед для тих, хто любить музику, літературу, театр, кіно і прагне долучитися в інтерактивному ефірі до обговорення найширшого спектру тем за участю відомих діячів культури і мистецтва – знаковими постатями в Україні.

Слухаючи Радіо “Культура” можна також почути найсвіжішу інформацію про новини сучасного українського і світового кіномистецтва, ознайомитися з репертуаром та прем’єрами провідних театрів столиці й інших міст України, а також дізнатися про фестивальне і концертне життя країни.

Журналісти редакції літератури представляють в ефірі Радіо “Культура” класичні і сучасні твори як українських, так і закордонних письменників у виконанні провідних українських акторів. Широко представлена в ефірі каналу Шевченкіана: звучать як фондові, так і сучасні записи творів Кобзаря. На каналі також багато науково-пізнавальних програм, зокрема, про мовні проблеми, книговидання, музейну справу, духовне життя християн.

Українське радіо Культура Щодня в ефірі Радіо “Культура” – радіовистави з фондів українського радіо або прем’єри радіовистав, підготовлені редакцією радіотеатру, а також інтерактивні передачі за участю акторів і театрознавців про проблеми і здобутки сучасного театру.

Надзвичайно широко представлена на каналі музична палітра: тут і духовна музика, і “вічна класика”, і симфонічна музика, і популярна пісня.

Кожен, хто хоч раз послухає канал “Культура”, гадаємо, не шукатиме іншого, адже тут є інформація на всі смаки.

Радіо “Культуру” можна слухати по трипрограмовому приймачу на третій “кнопці” в усіх областях України, а також на сайті Українського радіо Культура та через супутник “Хеллас Сат 2” на орбітальній позиції 39 східної довготи, частота 11512 МГців, поляризація горизонтальна, швидкість цифрового потоку 27500, корекція помилок ?.

Слухати радіо “Культура” тут:

Українське радіо “Культура” в мережі:
Домашня сторінка Facebook