А Ваші діти вже співають "Добрі казки?"

А Ваші діти вже співають “Добрі казки?”

А Ваші діти вже співають "Добрі казки?"
В червні цього року відбулася яскрава подія – побачила світ збірка пісень для дітей “Добрі казки” композиторки Лідії Готман. Вже сотні малюків в багатьох містах України і за її межами співають і радіють разом з нами. Долучайтеся і ви!

Герої пісень чекатимуть на Вас і Ваші діти з задоволенням будуть шукати їх на обкладинці. Сім веселих гномів, Чарівний кіт, Синичка – це персонажі казкової частини диску. Саме у Казці, поруч з славетним Синевиром, починають траплятися дива.

Лідія Готман – сучасний композитор, живе і працює в Києві. Народилась у 1978 році в м. Перм, Росія. В 1998 році закінчила музичне училище (диригентський відділ, а у 2003 році – київську консерваторію (клас М. Скорика, М. Денисенко). Лауреат композиторського конкурсу ім. Лисенка (м. Полтава) (1998). З 2003р викладала композицію в Київській Дитячій Академії Мистецтв. У 2008 році приймала участь у проекті “Один день з твого життя” (композитор, виконавець).

В творчому доробку – симфонічні твори, музика до домашніх вистав, хореографічні танці, вокальна і інструментальна музика, серед яких найбільш відомі твори “Дощ у паризькому кварталі”, “Японія”, “Some day”. В 2013 р. вийшов перший авторський альбом дитячих пісень Лідії Готман “Добрі казки” у виконанні маленьких солістів – ансамблю “СольДо” школи мистецтв ім. Жуковського і вокально-хореографічної студії “Світанок”, м. Київ. До альбому увійшли 12 пісень українською мовою, подарункова книжечка з текстами пісень і караоке.

Джерело для публікації: А Ваші діти вже співають “Добрі казки?”

“Добрі казки” в мережі:
Домашня сторінка Facebook